Instagram Hotel PlumlovFacebook Hotel Plumlov
Hotel Plumlov


Restaurace

Vážení a milí hosté,

dovolujeme si Vás pozvat do naší ​resturace kde na Vás dýchne atmosféra první republiky, kde Vám nabízíme moderní gastronomii a zpříjemníme Vám chvíle strávené v srdci plumlovské přehrady. Můžete zde ochutnat regionální i mezinárodní kuchyni.

Určitě Vás okouzlí náš výhled na plumlovskou přehradu a mimo jiné také naše sezónní menu, které pro Vás na každé roční období obměňujeme.

Každé období má své kouzlo a plno inspirujících možností, proto pro Vás naši kuchaři připravují každou seźonu menu tak, aby jste mohli ochutnat vždy ty nejčerstvější a aktuální suroviny, které zpestří Vaše chuťové touhy poznávat kvalitní a zajímavou kuchyni.

Prostory restaurace i salonku jsou vhodné pro konání nejrůznějších společenských událostí, jako jsou svatby, oslavy a nebo školení. Celou akci pro vás zajístíme na klíč, na vás už zbyde pouze vychutnat si neopakovatelnou atmosféru okolního prostředí.

Všechny prostory jsou pokryty vysokorychlostním připojením k internetu. Pro hosty je k dispozici hotelové parkoviště a nebo vchod přímo od Plumlovské přehrady.


Galerie